...

Добредојдовте на Postapotheek.com - снабдувач на лекови преку Интернет

Работно време : Понеделник до сабота - 8:21 - XNUMX:XNUMX

 • Интернет-аптека на која можете да се потпрете

  Интернет аптека можете да се потпрете

  Од 2014 година, Postapotheek.com е глобален лидер во испораката на лекови преку Интернет. Сметаме дека лековите треба да бидат достапни на интернет без напор и анонимно. Затоа ви нудиме широк асортиман на лекови кои можете лесно, безбедно и брзо да ги купите кај нас.

  Прочитај повеќе
 • Ние се грижиме за вас

  Ние да се грижи за U

  Вашата благосостојба и безбедност се наш главен приоритет. Ние сме посветени да обезбедиме да ја добиете најдобрата услуга достапна преку Интернет. Откријте зошто треба да не изберете нас.

  Прочитај повеќе
 • Купете лекови анонимно и дискретно

  анонимен и дискретен купи лекови

  Нарачајте лекови анонимно од овластени холандски аптеки. Вашата приватност строго се следи. Ние гарантираме целосна дискреција.

  Прочитај повеќе

Postapotheek.com - Добавувачот на лекови преку Интернет

Postapotheek.com е генерален лидер во индустријата за здравје и убавина и нуди лекови онлајн од 1999 година. Ние веруваме дека лековите треба да бидат достапни за нарачка преку Интернет без напор и анонимно. Затоа нудиме широк спектар на лекови кои можете лесно, безбедно и брзо да ги купите кај нас.

Погледнете ги нашите услуги

Спогоди

Ние прифаќаме Мастеркард и Виза, така што лесно можете да плаќате со вашата кредитна или дебитна картичка. Ние нудиме 100% обезбеден SSL процес на отплата, така што вашите пари и лични информации никогаш не се изложени на ризик од кражба. Изјавите за сметката што ќе се појават на вашата сметка се дискретни за да обезбедат лична приватност. Вашиот идентитет е заштитен со нас.

Дискреција

За да се обезбеди безбедност и приватност на нашите клиенти, ги спакуваме сите нарачки во бесмислени кафеави обоени коверти кои не даваат никакви индикации за лековите содржани во нив и идентитетот на клиентот. Вашата приватност строго се следи.

Контакт

Контактирањето со нас е многу лесно. Имаме бесплатна услуга за разговор преку Интернет како поддршка на клиентите за време на работното време. Со цел да им обезбедиме на нашите клиенти услугата што ја очекуваат од нас, ние нудиме 24 часа на ден, 7 дена во неделата, онлајн поддршка и поддршка со какво било прашање во врска со нашите производи, време на испорака, плаќања и барања.

Испорака

Сите нарачки се испорачуваат следниот работен ден со сигурност. Може да очекувате вашите нарачки да бидат доставени до вашата врата во рок од 2 до 3 работни дена. Нарачките се доставуваат дискретно на точната адреса што ја дадовте. Ние главно им доставуваме на клиенти во Холандија и Белгија, но и во целиот свет.

Интернет аптека со најголем асортиман во Холандија

Postapotheek.com е интернет аптека во Холандија за лекови без рецепт. Добијте го она што ви треба, кога ви треба - без рецепт и без непотребни прашања. Веќе 6-та година по ред, Postapotheek.com е избрана за најсигурна аптека во Холандија од +50.000 задоволни Холанѓани.

Купување лекови преку Интернет: кои се придобивките?

Најновите вести од Postapotheek.com

Преку нашиот дел, ние се обидуваме да ги задржиме нашите клиенти информирани за сите неодамнешни случувања во здравствената индустрија.

Прочитај повеќе
Прочитај повеќе
Прочитај повеќе

За што раскажуваат клиентите Postapotheek.com

Откријте што мислат другите клиенти за нас.

 • аптека без рецепт

  Ја добив мојата нарачка од оваа интернет аптека оваа недела. Ви благодарам. Myена ми беше повеќе од изненадена од резултатите и се чувствував повторно како 18 години. Ти благодарам многу. Сигурно ќе слушнете од мене за нова нарачка.

 • онлајн аптека

  Не е секогаш некој дома, пакетот е доставен до соседите. Немаше проблем со тоа, бидејќи сè беше дистрибуирано дискретно. Ми беа дадени 10 дополнителни таблети. Сè на сè добра услуга.

 • интернет аптека

  Вие сте искрени и верни на вашиот збор. Среќен сум што сум упат за вас. Ја препорачав оваа онлајн аптека на некои од моите колеги за ноќна смена.

 • аптека без рецепт

  Морам да се извинам. Мислев дека ме изнудивте, но денес, 2 јули, го добив пакетот во поштата. Мислам дека тие се и на годишен одмор на работното место. Како можеме да го поправиме ова? Повторно се извинувам и се надевам дека сè ќе биде добро.

Сподели преку

ЕМДигитизирање висококвалитетни понуди услуги за дигитализирање на везови со лого онлајн по пристапна цена. Со супер-брз пресврт, одлични услуги за клиентите.

Оптимизиран од Серафинит акцелератор
Вклучува голема брзина на локацијата за да биде привлечна за луѓето и пребарувачите.